روش کار ما

 1. Home
 2. روش کار ما
فریلنسرها

پرسش های کارفرمایان

پاسخ بسیاری از پرسش های شما اینجاست!
ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در آرک رام کارفرمایان درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد.
 • پروژه ها توسط چه کسی انجام می شود؟

  فریلنسرها

  آرک رام یک بازار کار آنلاین و یک رابط تقاضا و اجرا است. پروژه های سفارشی به هیچ وجه توسط خود تیم اجرایی آرک رام انجام نمی شود. در سایت عده ای با عنوان مجری یا پیمانکار عضو هستند که پروژه ها توسط ایشان انجام می گیرد. مجریان پس از دیدن درخواست شما برای شما پیشنهاد ارسال کرده و شما بهترین پیشنهاد را انتخاب و همکاری را شروع می کنید.

 • هزینه ارائه این خدمات چقدر است؟

  بستگی به نوع فعالیت شما دفعات اول ثبت درخواست مشمول پرداخت هزینه اولیه برای ثبت نخواهد بود. چنانچه همواره تعداد پروژه های موفق شما بیش از 20 درصد کل درخواست های ثبت شده شما باشد نیازی به پرداخت هزینه‌ی ثبت اولیه ندارید. اگر قصد داشته باشید از سرویس های ویژه ای بهره گیرید لازم است تا هزینه آن را بپردازید، سرویس هایی مثل شاخص جلوه دادن درخواست یا پروژه های فوری.

 • پرداخت من به مجری چگونه است؟

  دیجیتال مارکتینگ

  پس از آنکه شما پیشنهاد قیمتی را پذیرفتید، می‌بایست مبلغ پیشنهاد را از طریق واریز به حساب سایت یا پرداخت آنلاین در سایت گروگذاری نمایید. تنها بعد از اینکه شما پروژه خود را تحویل گرفتید و آن را تایید نمودید وجه گروگذاری شده به حساب مجری واریز خواهد شد. این روش انجام شدن کار به بهترین شکل توسط مجری را تضمین می کند.

 • در صورتی که درمورد قیمت درخواست پروژه خود آگاهی ندارم چه کار می بایست انجام دهم؟

  درصورتی که در مورد حدود قیمت درخواست خود آگاهی ندارید می توانید محل حداکثر قیمت را خالی رها کنید، در این صورت قیمت های متفاوتی را از طرف فریلنسر هادریافت خواهید کرد. که هر یک بسته به برداشت فریلنسر از پروژه است. شما می توانید از این میان پیشنهاد فریلنسری که پیشنهادش تناسب بیشتری با نیاز شما دارد را انتخاب نمایید

 • نحوه ی پذیرش کار از سوی کارفرما چگونه است؟

  پس از این که فریلنسر پایان کار را اعلام کرد و پروژه را به صورت کامل بررسی کردید، زمان آزادسازی وجه برای مجری است. برای این کار از منوی سمت راست در صفحه گفتگو، دکمه "پذیرش کار" را انتخاب کنید. پس از آن به صفحه ‌ای منتقل می‌شوید که می‌توانید مشخص کنید که چند درصد از وجه برای مجری آزاد شود. این گزینه برای پروژه‌هایی است که هزینه آن به صورت فاز به فاز پرداخت می‌شود. پ.ن: پذیرش کار حتی بدون اعلام پایان کار طرف مجری هم قابل انجام است.

در حال کار

پرسش های فریلنسرها

پاسخ بسیاری از پرسش های شما اینجاست!
ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در آرک رام کارفرمایان پروژه خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد.
 • چقدر طول می کشد تا دستمزد من به حساب من واریز شود؟

  دیجیتال مارکتینگ

  بلافاصله پس از اینکه حاصل کار توسط شما (فریلنسر) پذیرش شود وجه به حساب کاربری شما منتقل می شود. از این پس شما می توانید با مراجعه به صفحه گزارش مالی درخواست خود را برای برداشت وجه و واریز آن به حساب بانکی خود ثبت کنید. واریز مبالغ دریافتی مجری و وجوه مسترد شده خریدار از طریق حواله پایا انجام می گردد. واریز ها حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می شود.

 • پورسانت آرک رام بابت ارائه ی خدمات چقدر است؟

  آرک رام برای مجریان عادی 15% و برای مجریان ویژه بسته به پلن انتخاب شده بین 8 الی 10% مبلغ پروژه و حداقل 1،500 تومان از مبلغ پروژه را بابت پوشش هزینه های سایت، کارمزد های بانکی و هزینه های پستی، تبلیغات برای جلب خریداران، هزینه های داوری و تسهیل داری و پرسنل دریافت می کند. برای مثال برای مجریان عادی از پروژه ای به مبلغ 100،000 تومان مبلغ 85،000 تومان سهم مجری و 15،000 تومان نیز سهم پارسکدرز می شود و برای مجریان ویژه (نقره ای) سهم مجری 90،000 تومان و سهم آرک رام 10،000 تومان خواهد بود.

 • چطور می توانم از وضعت پروژه های ارسالی خود مطلع شوم؟

  در صورتی که آدرس ایمیل ثبت شده توسط شما معتبر باشد، پس از هر بار ارسال پاسخ یا پذیرش پیشنهاد توسط خریدار یک ایمیل آگاه ساز برای شما ارسال می شود. در صورتی که ایمیل ها را در اینباکس نمی بینید حتما پوشه اسپم را چک کنید. یک راه دیگر برای اطلاع آنی از پاسخ ها اتصال حساب کاربری پارسکدرز به پیام رسان تلگرام است. اطلاعات بیشتر در این خصوص در لینک زیر قابل مشاهده است:

  https://arcram.ir/blog/

  البته از منوی مجری و زیر بخش "پیشنهادات من" نیز می توانید این موارد را مورد بررسی قرار دهید.

در حال کار

موارد مالی

پاسخ بسیاری از پرسش های شما اینجاست!
ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در آرک رام خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد.
 • گرو گذاری وجه به چه معناست؟

  کارفرما پس از پذیرش قیمت فریلنسر می‌بایست وجه پروژه را در سایت گروگذاری نماید، این مبلغ تا زمان اتمام کار توسط فریلنسر و تایید آن توسط کارفرما به مجری پرداخت نخواهد شد. فریلنسر تا قبل از انجام گروگذاری کار را آغاز نخواهد کرد

در حال کار