ترفندهایی برای فازبندی پروژه

  1. Home
  2. کارفرما
  3. جزئیات نویسنده
فریلنسرها
ترفندهایی برای فازبندی پروژه

اگر تا به حال با پلتفرم‌هایی مانند arcram.ir کار کرده باشید و پروژه های خود را در آنها برون سپاری کرده باشید حتما با کلمه فازبندی پروژه آشنا هستید. فازبندی پروژه در واقع تقسیم یک پروژه بزرگ به مراحل کوچک تر است که به قصد تسریع در انجام کارها صورت می‌گیرد.

فازبندی پروژه نه تنها به نفع کارفرما بلکه به نفع فریلنسر است زیرا با کوچک تر کردن یک پروژه، فریلنسر به جای داشتن یک پرداخت نهایی با انجام هر مرحله از پروژه و تحویل کار می‌تواند هزینه خود را دریافت کند در کنار این فایده بزرگ برای فریلنسر، با فاز بندی یک پروژه مزایای بسیار زیادی برای کارفرما نیز بوجود می‌آید. از جمله این که ممکن است کارفرما تمایلی به ادامه انجام پروژه با یک فریلنسر نداشته باشد یا در حین انجام پروژه با فریلنسر به مشکل برخورد کند بنابراین می‌تواند سایر مراحل کار را با فرد دیگری انجام دهد و به این ترتیب رضایت دو طرفه بوجود بیاید.

اما گاهی ممکن است کارفرمایان مشکلاتی در خصوص فازبندی پروژه داشته باشند و ندانند از کجا باید شروع کنند و اصلا چرا باید یک پروژه را فازبندی کنند. کارفرمایانی که به تازگی با پلتفرم‌های استخدام فریلنسر آشنا شده‌اند اغلب مشکلات زیادی در زمینه فازبندی پروژه دارند و نمی‌دانند لازم است یک پروژه را به چه تعداد فازبندی کنند و هزینه کل پروژه را چطور به واحدهای کوچک‌تر تقسیم کنند.

برای اطلاعات بیشتر و اخذ راهنمائی حرفه‌ای از ادمین سایت کمک بگیرید.

امیر احسان اکبریان

نویسنده از: 2021/04/25

دیدگاه خود را بنویسید